Підсумки кубка світу з Волейболу Бразилія чемпіон Росія шоста

Чоловіча волейбольна збірна продовжує шукати свою форму, але поки що це досягається важко. В останньому матчі російська команда несподівано поступилася австралійцям у трьох сетах, що стало історичною поразкою. Хоча тренер Саммельвуо експериментував зі складом, підсумковий рахунок говорить сам за себе – збірна Росії опинилася у нижній половині турнірної таблиці.

Кубок світу

Бразилія – фаворит

На наступному важливому матчі турніру проти Бразилії росіяни сподівалися повернути собі спортивну злість та показати більш впевнену гру. Однак в останні роки бразильці є явними лідерами в багатьох зустрічах з російською збірною, за винятком однієї перемоги в півфіналі Ліги націй 2018 року.

Приїхавши до Японії, бразильці представили сильний склад та розпочали турнір із трьома перемогами. У той же час, російська заявка була експериментальною, і матч із таким якісним суперником був чудовою нагодою для резервістів показати свій рівень.

Дуже сумно

Перша частина матчу була досить рівною, з непоганим прийомом та грою на блоці у російської команди. Вперше збірна Росії підійшла до першого технічного тайм-ауту із мінімальним відривом 8:7. Однак після перерви бразильці почали нарощувати свою ініціативу та впевнено виграли перший сет з рахунком 25:16. Бразильська команда продовжувала показувати потужну гру на блоці та контролювала ситуацію на полі.

Другий сет також був рівним, з гарною грою Підлісних та набором очок в атаці. Бразильці робили більше помилок на подачі, але змогли взяти гору та виграли другу партію 25:22.
На третьому сеті російська команда внесла деякі зміни до складу, але це не допомогло змінити перебіг матчу. Гра почалася рівною, і російська збірна виходила вперед, але незабаром бразильці зрівняли рахунок та впевнено взяли гору, перемігши в цій партії з рахунком 25:20.

Таким чином, матч закінчився на користь Бразилії, яка продемонструвала сильнішу та впевненішу гру. Російська збірна має продовжувати працювати над своєю формою і прагнути більш успішних виступів на турнірі.

На початку сету бразильці, здавалося, вважали, що шлях до перемоги буде легким, що призвело до їхнього першого відставання у матчі — 7:10 на користь суперників із Росії. Дель Зотто змушений був зробити тайм-аут, проте це не допомогло: недбалість в атаці з боку бразильців дало Росії можливість піти вперед - 12:8.

Провал у кінцівці

Наздоганяти Бразилію виявилося важко, оскільки Росія міцно трималася. Сурмачевський показав добрі результати у грі, а Гранкін активно забезпечував його передачами. Єдине, що затьмарювало картину, це невдалі подачі з нашого боку: помилки за помилками. Важливий момент стався, коли Лукареллі вніс зміни до третьої партії поспіль, перетворивши рахунок 16:14 на несподіваний 16:17.Брасилія 3:0

Сурмачевський зміг адекватно відповісти Лукареллі, завдавши ейсу, і знову вивів Росію вперед - 20:18. Однак далі був провал: наша команда програла шість очок поспіль, граючи в певній розстановці. Алан продемонстрував чудові подачі, але Підлісних та Круглов не змогли налагодити атаку. Бразилія реалізувала третій із чотирьох матчболів і здобула перемогу в сеті з рахунком 25:22.
Вийшло враження, що Бразилія грала не на повну потужність. Але навіть за таких умов їм не вдалося вирвати перемогу у сеті.