Звання в Mobile Legends та як ефективно їх піднімати

Кожен гравець хоче у Mobail Legends підняти свої звання. Початківцям цікаво які звання у грі присутні і як навчитися грати? У цій статті розповімо про всі нюанси гри.

Показ усіх рангів

Ви завжди можете робити ставки у БК betboom на свою улюблену команду в Мобайл Легендс, а також отримувати за це бонуси натиснувши сюди.

воїн

Емблема воїна

Якщо ти тільки почав грати, то відповідно на ранг воїна тобі не може закинути якихось міфіків. Ну чи навіть скажемо легенд, бо система рангів так влаштована. Коли ви тільки починаєте грати вас кидають на найнижчий ранг. Для того, щоб апнути ранг, потрібно набити три зірки, тобто потрібні три перемоги. Ви можете грати з друзями того ж рангу або наступного, але не вище, ніж через два. Коли ви знаходитесь в ранзі воїн один вам потрібно чотири зірки, щоб дістатися до наступного рангу як бонус ви отримаєте 1.000 бойових очок.

Еліта

Емблема еліта

Наступний ранг після війни. Вам також знадобиться подолати 3 діапазони та чотири зірки для переходу на новий рівень. З цього рангу у вас віднімаються зірки у разі програшу, якщо вас немає бонусного захисту. Ви можете грати в паті з воїном, елітою та сусіднім подальшим рангом. Заохочення за ранг дають наступні — 3 уламки 200 бонусів та 2.000 бойових очок.

Майстер

Емблема Майстра

На майстрі вам уже можуть траплятися серйозніші гравці, ніж на двох попередніх. У цьому ранзі чотири різні рівні. Буде шанс пограти з друзями рангів наступного та попереднього. нагороди за такий сезон дають такі: 300 бонусів та 4.000 бойових очок.

Грандмайстер

Емблема Грандмайстра

На цьому ранзі вам вже траплятимуться досвідченіші гравці, які грають краще, але не дуже. Стають більші рівні до чотирьох і зірки збільшені до 5 пояснюється тим, що гравці вже сильніші, тому у вас повинен бути схожий скілл. За цей ранг ви отримуєте наступні ніштяки у вигляді 600 бонусів та 7.000 бойових очок.

Епік

Емблема епіка

Тут уже можуть траплятися гравці високого рівня, тим самим зірки теж вищі стають рівні. Відмінність йде від інших рангів, тим, що вам потрібно буде вибирати гравців, а також їх банити. Аналогічно як і з попереднім рангом, ви отримуєте особливий скін та 1.000 бонусів та 12.000 бойових очок.

легенда

Легендарна емблема

На цьому ранзі немає місця слабким гравцям Тому що тут грають одні сильні і ті, які вміють володіти механіками, ігри суперники грають з великою практикою тому перемагати складно буде На цьому ранзі не те різниця між рівнями і зірками, так як апнув Легенду один в автоматичному приході на наступний ранг за цей сезон ви отримуєте особливий скін 1.500 бонусів та 20000 бойових очок.

міфічний

Міфічний емблема

За нашою системою рангів: міфічний знаходяться на найвищому щаблі. Тут немає рівнів і все залежить від кожного гравця, тому на ранзі йде список 50 найкращих гравців сервера по всіх куточках планети. За цей високий ранг ви отримуєте особливий скін, додатковий вираз, 1.500 бонусів і 20000 бойових очок.

Як ефективно піднімати ранги у MLBB

Старт ігри

Старт для всієї вашої прямий необхідний. Ми спочатку гри, забираємо першу пачку крипів на лінії досвіду можемо. Між першою і другою пачкою крипів з метою вийти на Ганг МЗС або допомогти ліснику, якщо на вашому боці знаходиться водяний моб. За рахунок цього гра стабілізується, і ваш лісник та мідер буде сильними, що важливо!

Міні-карта

Слідкувати за міні-картою у випадку, наприклад, якщо ви стакаєте пачки. Ви обов'язково повинні переконатися, що немає ворога у ворожому лісі, інакше домінування можна отримати величезне. Загалом намагайтеся грати завжди по міні-карті, коли ви звикнете, ви вже несвідомо будете краєм ока на неї дивитися.

предмети

Предмети вам купувати не потрібно користуватися автоскладанням штатною відмовтеся від цього, збирайте предмети, які сприятимуть вашій ролі переграючи суперника. Як тільки ви будете на старті знати я впевнений ваші ігри будуть перемагатися частіше але не забуваємо що складання в моменті гри також може змінюватися в залежності від складання суперника тому також слідкуйте за складання суперника вам потрібно навчитися мікро-грою.

Думки наперед

Якщо ви горите бажанням професійно грати, то запитайте планування своїх дій, як тільки ви побачили вибір героїв суперника пікайте антипік їхніх героїв.

Токсики у команді

Якщо союзник несе ахінею або починає лаятись, що часто буває незадоволених піках, то просто кидайте їх в mute і продовжуйте грати.

Рекомендуємо Вам подивитися неймовірно класні моменти (саваги, маніяки) в Mobail Legends

Рівень вашого облікового запису

Відображається він у верхньому лівому кутку, близько з аватаркою профілю. Рівень акк -показник того, як довго ви граєте в гру і накопичуєте навичку свого облікового запису. З прокачування левів, вам відкриваються бойові заклинання та небесні нагороди.

Рівень у млбб показується

На яких ви рангах сидите? Поділіться нижче в коментарях.

Відгуки

  • Саміра
    13.05.2024 10:23

    Не гросмейстер, а грандмайстер