Кріштіану молодший: біографія, кар'єра, матч з батьком і все найцікавіше про нього

Кріштіану молодший і його розповідь про життя, кар'єрний шлях, його мрію зіграти з батьком і про благополуччя в майбутньому. У цій статті ви дізнаєтеся про те, які плани у футболіста.

Народження та мати

Показує свою футболку

Кріштіану молодший з'явився на світ у 2010 році тоді ходила дуже багато чуток про народження хлопчика, тому що досі ніхто напевно не знає ім'я справжньої матері Кріштіану в загальному доступі я знайшов наступну інформацію Коли Роналду був у Манчестер Юнайтед, він провів ніч з американським офіціантом. Не задовго жінка зрозуміла, що вагітна дитиною, і вона зв'язалася з Роналду за допомогою його Агента. Той їй сказав, щоб вона зробила днк-тест, який показав, що дитина саме від Роналду. У той момент, коли народилася дитина Роналду, заплатила їй 10 млн фунтів, щоб взяти під опіку дитину і попросила її тримати в секреті і щоб вона ніколи не бачилася з Роналду молодшим. Але через багато років пройшла новина про те, що жінка хоче побачитися з сином, при тому що в неї з Роналду була угода. Можливо в майбутньому коли Роналду молодше підросте він сам захоче дізнатися справжню матір, але поки що батько всіляко оберігає його від такої зустрічі. На даний момент у нього дві матері фото вище там син із Долорес Авейру.

Початок футбольної кар'єри молодшого Роналду

Син Роналду на 100% залучений до футболу. Мати Роналду неодноразово висловлювалася про футбольні досягнення свого онука вона вважає, що хлопчик уже перевершив свого батька, також вона розповідала, що Кріштіану особисто займається тренуваннями та вихованням сина вони разом тренуються у спортивній залі разом ходять на пробіжки і мало не щодня проводять тренування з м'ячем і Роналду передає своєму синові все, що навчився за роки у футболі.

Зараз Роналду молодший тренується у найкращих академіях світу, він відвідує топові матчі та спілкується з найкращими футболістами світу, тим самим отримуючи той самий безцінний досвід якого не має інших. Немає сумнівів щодо його майбутнього успіху, те що Дос Сантос Авейру забезпечений на довгі роки і його немає особливої ​​потреби заробляти купу грошей, тому що його батько неабияк постарався. Незважаючи на своє багатство, син Роналду показує найкращі результати у матчах.

Досягнення на футбольному полі

Анджел Дос Сантос Авейру молодший грає серед дітей свого віку ще не можна прирівнювати до дорослого футболу, ну як показує практика якщо у своєму віці футболіст забиває багато голів, то перейшовши на щабель вище він також досягне результату, наприклад, у сезоні 18-19 він забив 80 голів за Ювентус. Вже у 14 років Кріштіану молодший потрапив до Академії мадридського Реала, звичайно ж не можна вважати це професійним контрактом, але це великий крок на шляху до нього і якщо такий великий клуб вірив у 12-річного хлопчика, то у нього точно все попереду.

Гра Роналду із сином в одному футбольному клубі

тиснуть один одному руки Мессі та син Роналду

Якось на церемонії вручення «Золотого м'яча» стався кумедний випадок: Кріштіану молодший підійшов до Мессі і всім своїм виглядом показав, що він божеволіє від гри аргентинця. Роналду зовсім не збентежило вони, навпаки, поспілкувалися злегка і це все супроводжувалося посмішками. Того вечора Кріштіану Роналду виграв свій «Золотий м'яч», а його син впевнено заявив, що обжене свого батька за кількістю виграних «Золотих м'ячів». Це говорить про серйозність і цілеспрямованість хлопчиків у такому юному віці.

В одній команді

Син Кріштіану мріє вийти на поле разом з Роналду, причому ні в якомусь товариському матчі, а в офіційній грі, якщо навіть це станеться, то таке буде можливо після 16-річчя хлопчика. Мама Кріштіану вважає, що це має статися у Лісабонському спортингу у рідному клубі Кріштіану Роналду. Хоча і Роналду минуло 43 років, а це украй великий вік для гри у футбол на високому рівні, але Роналду так просто не здасться і зіграє із сином на футбольному полі. Якщо все ж таки Роналду з сином гратимуть, то будуть багато спонсорів.

Тому рано про щось говорити, але плани обох футболістів величезні. Може згодом і вдасться побачити матч гри сина із батьком.

Відгуки