Рейтинг букмекерів від PPS

Вибір букмекерської контори — досить складне заняття, яке може бути не під силу новачкові. Наша команда пропонує ознайомитися з критеріями вибору надійних букмекерів та надає характеристики популярних ігрових ресурсів. Розглянемо, як визначитися з найкращою букмекерською конторою, де гравці зможуть безпечно робити ставки та грати на гроші.

БК
Оцінка
Бонус
Відгуки
4
250% на депозит
1152
10
500 р
15
11
500 р
33
12
500 р
62
15
30 000 р
1
17
15000 р
2
18
30 000 р
15

Як вибрати букмекерську контору для гри?

Вибираючи букмекерську контору, користувачам варто оцінити ряд характеристик, які говорять про ресурс як він надійний і безпечний клуб. Ми обов'язково перевіряємо відгуки активних гравців, думку авторитетних джерел, а також самостійно проходимо реєстрацію, укладаємо парі на кожному із майданчиків, щоб надати актуальну інформацію.

 

Як формується рейтинг букмекерських контор?

При формуванні рейтингу найкращих букмекерських контор наша команда не лише робить ставки на спортивні зустрічі, а й звертається до технічної підтримки, проводить платежі, отримує та відіграє бонуси, щоб надати учасникам лише актуальні та правдиві дані. Розглянемо ключові параметри надійних букмекерських контор.

лінія

Усі букмекерські контори пропонують ставки у форматі прематч. Ми обов'язково оцінюємо кількість спортивних подій, доступних у цій категорії, різноманітність ринків, наявність статистики, результатів та інших параметрів, які допоможуть відсортувати зустрічі та оцінити асортимент представлених видів спорту.

Лайв

Крім ширини лінії у форматі Live та коефіцієнтів, доступних учасникам, ми також перевіряємо наявність прямої трансляції, яка дозволить гравцям стежити за перебігом зустрічі. До списку надійних букмекерів потрапляють контори, що пропонують різноманітність результатів та ринків.

коефіцієнти

До рейтингу найкращих букмекерських контор входять майданчики, що надають високі коефіцієнти та невисоку маржу. Цей параметр залежить від спортивної дисципліни, очікуваності матчу та інших умов.

Платежі на сайті

Крім швидкості проведення оплати та захисту персональних даних, ми обов'язково перевіряємо список методів платежів, що підтримуються, представлені валюти, комісії та зручність оплати. До списку надійних клубів входять ресурси, що використовують алгоритми шифрування для захисту даних.

Служба підтримки

Перевіряється як оперативність відповіді саппорта, а й лояльне ставлення до гравців, компетентність операторів. Найкращі клуби пропонують зв'язок електронною поштою, через online chat, номер телефону, соціальні мережі (або месенджери) та форму зворотного зв'язку.

бонусна програма

Програма заохочень є важливим критерієм надійного клубу. До списку найкращих букмекерських контор входять ресурси, які пропонують депозитні та бездепозитні бонуси, подарунки за реєстрацію та активні ставки. Топові ресурси також проводять розіграші серед гравців, пропонують турніри та сезонні акції.

Як знайти найкращу букмекерську контору?

Користувачам, які бажають самостійно знайти топову букмекерську контору, пропонується вивчити рейтинг на нашому сайті та інших відкритих джерелах. Важливо оцінити:

  • Наявність скарг та відгуків гравців
  • Представлені бонуси та турніри серед відвідувачів
  • Можливість пройти швидку реєстрацію
  • Підтримувані методи платежів
  • Наявність техпідтримки у режимі 24/7

Також самостійно варто оцінити ширину лінії, представлені види спорту. Найкращі ресурси пропонують не лише спортивні, але кіберспортивні зустрічі, маловідомі та популярні ліги. Простота оформлення інтерфейсу та його мультимовність також є перевагою БК.

Топові букмекерські контори

Подані нижче букмекерські контори приєднані до Єдиного ЦУПІС, гарантують чесні ставки та стабільні виплати виграшів. Розглянемо найпопулярніші ігрові платформи, які найчастіше вибирає гравці країн СНД для ставок на спорт та кіберспорт.

ПАРІ

БК PARI — надійний ресурс, який розпочав роботу у 2022 році та швидко став популярним серед гравців. Користувачам пропонуються ставки з високими коефіцієнтами та доступ до найочікуваніших матчів. Гравцям пропонується скачати програму на Android і IOS.

Pari
Ключові характеристики букмекерської контори ПАРІ
Ліцензія ФНП РФ №Л027-00108-77/00395483
Види спорту 31
Методи депозиту дебетові та кредитні картки місцевих банків, Qiwi Wallet, системи: ЦУПІС, МТС, Білайн, Мегафон, Tele2, РОСБанк, Тінькофф Банк, УРАЛСІБ Банк, Пошта Банк
Методи виведення грошей дебетові та кредитні картки місцевих банків, системи: Qiwi Wallet, ЦУПІС, переказ на банківський рахунок
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail, WhatsApp, Telegram та телефон

Мелбет

Букмекерська контора працює з 2021 року та не втрачає затребуваності серед гравців. Відвідувачам пропонується додаток на Android та IOS, невисока маржа. Перевагою клубу є широкий розпис у лайві. БК – офіційний партнер ФК «БАЛТИКА».

Мельбет
cupis-melbet.ru
Ключові характеристики букмекерської контори Мелбет
Ліцензія ФНП РФ №Л027-00108-77/00395491
Види спорту 39
Методи депозиту дебетові та кредитні картки місцевих банків, системи: Qiwi Wallet, ЦУПІС, МТС, Білайн, Мегафон, Tele2, Альфа-Клік.
Методи виведення грошей дебетові та кредитні картки місцевих банків, Visa Qiwi Wallet, системи: ЦУПІС
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

betboom

БК BetBoom відкрилася у 2010 році, пропонуючи учасникам лише стабільні ставки та чесні виплати. У 2022 році компанія отримала нагороду "Кращий кіберспортивний букмекер". Користувачам доступні програми для Android та IOS. БК пропонує учасникам відеотрансляцію найочікуваніших матчів.

Betboom
Ключові характеристики букмекерської контори betboom
Ліцензія ФНП РФ №Л027-00108-77/00395486
Види спорту 35
Методи депозиту системи: Qiwi, МТС, Білайн, Мегафон, Tele2, дебетові та кредитні картки місцевих банків, КіберПлат, Зв'язковий, Альфа-Клік, РОСБанк, Тінькофф Банк, Пошта Банк
Методи виведення грошей системи: Qiwi Wallet, ЦУПІС, дебетові та кредитні картки місцевих банків
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail

Бетсіті

Бетсіті - один із найпопулярніших букмекерів, що працює з 2003 року. Компанія пропонує гравцям високі коефіцієнти та широкі лінії на очікувані події. Клуб має відомий логотип, просту навігацію та зручний додаток для телефонів на Android та IOS.

Betcity
Ключові характеристики букмекерської контори Бетсіті
Ліцензія ФНП РФ №Л027-00108-61/00395481
Види спорту 30
Методи депозиту Qiwi Wallet, дебетові та кредитні картки місцевих банків, системи: ЦУПІС, Білайн, Мегафон, Tele2, кіберПлат, Зв'язковий, Альфа-Клік, РОСБанк, Тінькофф Банк, Пошта Банк
Методи виведення грошей системи: Qiwi Wallet, ЦУПІС, переказ на банківський рахунок
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

Фонбет

Одна з найстаріших букмекерських контор Фонбет – популярна платформа з бездоганною репутацією. БК відкрилася у 1994 році і на даний момент пропонує понад 1000 пунктів прийому ставок. Користувачі цінують ігрову платформу за чесні виплати та невисоку маржу навіть на очікувані чемпіонати.

ФонБет
Ключові характеристики букмекерської контори Фонбет
Ліцензія ФНП РФ №Л027-00108-77/00395494
Види спорту 32
Методи депозиту дебетові та кредитні картки місцевих банків, системи: Qiwi, Білайн, Tele2, Мегафон, МТС
Методи виведення грошей
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

Леон

Букмекерська контора Леон розпочала роботу у 2009 році і швидко стала популярною. Користувачі оцінили БК за наявність програми, високі коефіцієнти та доступ до ставок у лайв та прематч. На сайті регулярно проводяться акції та пропонуються бонуси. Партнерами клубу є ФК "Сочі", ФК "Уфа", ФК "Чайка".

Leon
Ключові характеристики букмекерської контори Леон
Ліцензія ФНП РФ №Л027-00108-77/00395488
Види спорту 23
Методи депозиту системи: Qiwi, дебетові та кредитні картки місцевих банків, МТС, Білайн, Мегафон, Tele2
Методи виведення грошей
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

Олімп

БК Олімп – казахстанська платформа, яка працює з 2004 року. Клуб завоював популярність завдяки широким лініям та наявності екзотичних розписів. Відвідувачам пропонуються бонуси та турніри серед зареєстрованих учасників. Середній час виведення – 6–8 годин.

Olimp bet
Ключові характеристики букмекерської контори Олімп
Ліцензія ФНП РФ №Л027-00108-77/00395492
Види спорту 35
Методи депозиту системи: Qiwi, дебетові та кредитні картки місцевих банків, МТС, Білайн, Мегафон, Tele2
Методи виведення грошей
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

Ліга ставок

Букмекерська контора Ліга ставок працює 2007 року та є першою офіційною БК російської футбольної Прем'єр-ліги. На сайті пропонується великий вибір результатів, широка лайв-лінія та великий вибір бонусів. Партнерами БК є ХК «Амур», ФК «Смолоскип» та інші. Мова інтерфейсу можна перекласти на російську та англійську. Є також додаток для Android та IOS.

Liga stavok
Ключові характеристики букмекерської контори Ліга ставок
Ліцензія ФНП РФ №6
Види спорту 20
Методи депозиту дебетові та кредитні картки місцевих банків, Qiwi Wallet, системи: ЦУПІС, МТС, Білайн, Мегафон, Tele2, Альфа-Клік
Методи виведення грошей дебетові та кредитні картки місцевих банків, Qiwi Wallet, системи: ЦУПІС, переказ на банківський рахунок
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

марафон

Однією із найстаріших букмекерських контор є Марафон. БК працює з 1998 року, має бездоганну репутацію та безліч позитивних відгуків гравців. Відвідувачам пропонується програма для безперебійної гри, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс офіційного сайту.

Maraphon bet
Ключові характеристики букмекерської контори марафон
Ліцензія ФНП РФ №14
Види спорту 12
Методи депозиту дебетові та кредитні картки місцевих банків, Maestro, СВІТ, системи: Qiwi Wallet, МТС, Білайн, Мегафон, Tele2
Методи виведення грошей
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

Tennisi

Букмекерська контора Tennisi розпочала роботу ще у 1999 році і досі не втрачає популярності серед гравців. Незважаючи на невеликий вибір видів спорту, на сайті користувачі знайдуть широкі розписи та екзотичні ставки. Партнерами БК є Спілка ММА, ВФВ, Федерація гандболу Росії. Користувачам доступні бонуси, поповнення рахунку без комісії та широкі ліміти.

Tennisi
Ключові характеристики букмекерської контори Tennisi
Ліцензія ФНП РФ № Л027-00108-77/00396458
Види спорту 16
Методи депозиту дебетові та кредитні картки місцевих банків, системи: Qiwi Wallet, МТС, Білайн, Мегафон, Tele2
Методи виведення грошей дебетові та кредитні картки місцевих банків, системи: Qiwi Wallet, ЦУПІС, переказ на банківський рахунок
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

Вінлайн

Однією з найпопулярніших букмекерських контор є Вінлайн, яка працює з 2009 року. Ресурс удостоєний премії в номінації «Найкращий букмекерський продукт року», що проводиться Betting Awards. Відмінною рисою клубу є великий вибір турнірів та наявність величезного вибору кіберспортивних подій.

Winline
Ключові характеристики букмекерської контори Вінлайн
Ліцензія ФНП РФ №№7
Види спорту 19
Методи депозиту дебетові та кредитні картки місцевих банків, системи: Qiwi, ЦУПІС, Мегафон, МТС, Білайн, Tele2
Методи виведення грошей дебетові та кредитні картки місцевих банків, системи: Qiwi, ЦУПІС
Саппорт 24/7. Через online chat, e-mail та телефон

FAQ

Які букмекерські контори вважають за надійні?
Які бонуси пропонують найкращі букмекерські контори?
Як зареєструватись у букмекерській конторі?
Яких БК можна грати з обмеженим бюджетом?
Як пройти онлайн-верифікацію?
Які ліміти на висновок пропонують букмекерські контори?
Як почати робити ставки на спорт?
Чи можна вигравати реальні гроші у букмекерських конторах?
Чи можу я заробити у БК?
Хто може зареєструватися у БК?

Відгуки