ТОП каппери в Telegram – реальні відгуки про прогнози на спорт

Перевірені ТОП 4 капперів у телеграмі: статистика та відгуки про ставки на спорт

Дедалі більше людей хочуть інвестувати у ставки, але оскільки 99% нічого не розуміють у спорті, починають шукати собі прогнозиста, і тут треба бути обережним – на ринку величезна кількість шахраїв. У статті буде розглянуто ТОП-список перевірених капперів у телеграмі та критерії вибору результативного прогнозиста спортивних подій. 

Як не потрапити до шахраїв у ставках на спорт?

Основна проблема в тому, що чесно працюють одиниці, і практично всі портали з прогнозами розраховані на новачків (їм найлегше навішати локшини). Існує кілька поширених способів розлучення:

1. Договірні матчі:

 • платні прогнози з 90-100% проходом - просто продають повітря, купити в мережі договірняк неможливо;
 • безкоштовні ставки - тут варіанти два: 1. Спочатку публікують пост, потім коригують і після закуповують рекламу. 2. Заманюють до неіснуючих букмекерських контор, де немає висновку.

2. Розкрутка рахунку у букмекерській конторі:

 • на рахунку клієнта - можуть і реально розкрутити, все залежатиме від удачі, тому що зробити до банку 500-1000% без ризиків неможливо;
 • на рахунку прогнозиста - У цьому випадку взагалі ставок ніхто не робить, спочатку вимагають додаткові платежі і потім блокують.

Важливо! Різні гарантії та обіцянки повернути гроші у разі зливу не потрібно розцінювати серйозно – при програші депозит ніхто не поверне.

ТОП 4 каперів на спорт у телеграмі 

Після тривалого аналізу та перевірки на чесність вдалося виділити чотири найкращі канали в Telegram:

 1. Телеграм канал Контрольна ставка належить Артуру Курицькому. Більше інформації та проекті https://t.me/+mLGRFq3AvPMwZjEy
  Переваги каналу:
  1.Особистість не ховається
  2.Пробний доступ до VIP
  3.Немає реклами інших капперів
  4.Немає реклами бк
  5.Детальна відео-статистика з VIP-каналу
  6. Високі коефіцієнти
  7.Лояльна ціна за VIP-канал

2. Жирний каппер Тоні. Представники ресурсу пройшли кілька перевірок на верифікаторі, грають флетом 2%, а безкоштовні прогнози пересилають із приватного чату. Аналітики додатково проводять свою статистику. Активність аудиторії висока (пости набирають багато переглядів).

3. Neon Betting. Передплатникам пропонують безкоштовні прогнози на різні види спорту: футбол, теніс, бейсбол, хокей. Для гри обрано безпечну стратегію флет 3%. Ресурс занесено до списків «Перевірені» на кількох незалежних сайтах. Розцінки на передплати доступні.

4. GameSport.BET | Лабораторія твоїх перемог. Аналітики спеціалізуються на аналізі кіберспортивних подій. Для клієнтів проводяться постійні акції, за рахунок чого тижневу підписку можна придбати лише за 1 карбованець.

На всіх розглянутих проектах немає шахрайських послуг, а користувачам не дають нездійсненних гарантій виграшу та прибутку.

Відгуки про ТОП каппери з каналів у телеграмі 

Про канали Telegram Neon Bettig, Жирний каппер та GameSport.BET відгуки можна знайти на багатьох тематичних порталах та форумах. Усі учасники закритих розсилок підтверджують, що статистика реальна (коефіцієнти відповідають дійсності і всі мінуси внесені до загальної звітності), приклади:

Висновок

При перегляді аналітичних спільнот завжди потрібно дивитися на реальність статистики та гарантій, оскільки часом дають нездійсненні обіцянки. У ТОП-3 каперів Telegram були представлені гідні канали, які можуть бути корисними і новачкам, і досвідченим інвесторам у ставки на спорт.

Відгуки

 • Андрій
  28.09.2023 09:55

  1win мені подобається ця компанія

 • Маша
  25.09.2023 08:11

  Завантажила налаштування гравця Simple топ!

 • Ірина
  03.09.2023 11:46

  1win найкраща компанія.найкращі ігри в казино

 • Дар'я
  28.08.2023 21:15

  Стаття допомагає розібратися у світі ставок, якщо ти нічого в цьому не розумієш, дуже раджу до прочитання!!!

 • Muhammadali
  19.08.2023 17:44

  У цій статті можна знайти канали про ставки.

 • Лордік
  18.08.2023 18:27

  1 вин топ як і завжди