У Ubisoft працівники потроїли бунт через низькі зарплати на фірмі

Французька профспілка розробників STJV у контексті скарг на студію Don't not, цього разу допомогла організувати цілий страйк у трьох студіях компанії Ubisoft. Сталося це 14 лютого у підрозділах у Парижі Монпельє, а також у студії Ансі та Ліоні. Пройшли переговори щодо зарплати всім співробітникам компанії. У ході обставин вирішилося багато чого і на нашому сайті ви дізнаєтесь докладніше нижче.

Люди з плакатами

Розмова із зарплати

робочі

Передували переговори щодо розміру заробітної плати між членами відеоігрової та керівництвом Ubisoft, під час яких сторони не змогли знайти компроміс. Згідно з заявою профспілки, підвищення окладу працівників у студії виявилося нижчим за рівень інфляції, і така тенденція зберігається вже 2 роки поспіль.

Компанія та прибуток, як пов'язано?

Маслов вогонь підлив той факт, що вищезазначені розбирання відбуваються на тлі заяв глави Ubisoft про те, що результати корпорації за перше півріччя поточного фінансового року значно перевершили очікування. STJV назвали неприйнятним той факт, що компанія отримує прибуток, поклавши витрати поганого управління на простих працівників. За словами співробітників Ubisoft Paris, керівництво компанії хоче скоротити виробничі витрати приблизно на 200 мільйонів євро протягом наступних двох років.

персонажі

Розробники мають намір до останнього заперечувати несправедливу стратегію, тому що єдиний спосіб підвищити доходи компанії, на їхню думку, полягає не в затягуванні поясів, а у випуску ігор високої якості, що, у свою чергу, неможливо робити у фінансово не комфортних умовах.

Відгуки