Respawn Entertainment займається розробкою гри про мандалорця

Студія Respawn Entertainment отримала дозвіл на створення гри про групу вправних воїнів, що живуть у галактиці. Том Хендерсон повідомляє, що розробники Apex Legends, відомі за франшизою Titanfall, працюють над шутером від першої особи у всесвіті «Зоряних війн». Гравці зможуть грати за мандалорського мисливця за головами за часів Імперії, що дозволить побачити франшизу з нового боку.

лицар

Арсенал гри The Mandalorian

Гравці зможуть використовувати реактивний ранець The Mandalorian для швидкого пересування, включаючи горизонтальний ривок, вертикальний стрибок та прискорення, як у Apex Legends. Гравець матиме арсенал Мандалорця, що включає:

  • ракети;
  • гак для захоплення;
  • візор для ворогів.

Геймплей

  • динамічний;
  • система регенерації здоров'я;
  • заохочує агресивні стратегії бою.

реліз

Про терміни виходу проекту нічого не відомо, але згадується, що до релізу ще пройде не менше двох років.

Головний герой, хто буде?

Зброї та персонажі

Особа головного героя поки що не підтверджена, але гра відбувається за часів розквіту Імперії, що означає вивчення нових історій у всесвіті «Зоряних війн». Проект очолює Пітер Хіршман, ветеран LucasArts з досвідом роботи над «Зоряними війнами», включаючи серію Battlefront. Ми з нетерпінням чекаємо на додаткові подробиці та можливості зіграти за Мандалорця і пройти через галактику в ролі мисливця за головами.

Інші проекти компанії

Студія Respawn також працює над іншими іграми по «Зоряним війнам», включаючи триквел Star Wars Jedi, який підтвердив виконавець головної ролі Кемерон Монахен. Вони також розробляють стратегію та шутер від першої особи, де Мандалорець буде центральним персонажем. Гравці зможуть випробувати небезпечне життя мисливця за головами, переміщаючись галактикою. Гра матиме лінійний досвід на різних планетах всесвіту, щоб сфокусувати і інтенсивність ігрового процесу.

Відгуки