Embracer продала компанії Gearbox, відому за грою Borderlands, за суму $460 млн, яку заплатить Take-Two, яка володіє Rockstar і 2K.

Gearbox Entertainment, компанія, яка створила улюблену серію Borderlands, підтвердила своє придбання Take-Two Interactive. Хоча такий розвиток подій не був несподіваним, чутки про статус Borderlands і Gearbox в Embracer Group циркулювали вже деякий час, і це стало майже буквальним шоком для фанатів по всьому світу. У попередньому місяці Take-Two оголосила, що з моменту випуску першої гри у 2009 році було продано понад 83 мільйони копій франшизи Borderlands.

Фока гри у новому стилі

Публікація у соціальних мережах

Оголошення було написано просто: зображення було розміщено в облікових записах Gearbox в соціальних мережах. Засновник компанії Ренді Пітчфорд заявив, що Take-Two Interactive допоможе вивести студію на новий рівень. Хоча точні наслідки цього кроку ще з'ясувати, згідно з заявою Take-Two, частина оголошення підтверджено, що активно розпочався процес розробки нової серії гри Borderlands.

Слово Девіда Ісмаїлера з гри

У заяві містився типовий жаргон, очікуваний у таких ділових кроках, але вона також підкреслювала активну розробку Borderlands 4. Як заявив президент 2K Девід Ісмаїлер, взаємно успішно раді Ренді Пітчфорда і його команду занурені, талановитих розробників у 2K і подивитися з нетерпінням. спільних проектів у майбутньому.

Анонс гри у майбутньому

Хоча точні подробиці, ймовірно, з'являться найближчими днями, варто зазначити, що обмін між Take-Two та Embracer становив 460 мільйонів доларів. В результаті угоди Embracer зберігає за собою право власності на деякі франшизи та компанії, включно з Gearbox Publishing San Francisco, яка буде перейменована.

Embracer також зберігає за собою права на публікацію таких франшиз як Remnant, Hyper Light Breaker та інших. Варто відзначити, що за останні роки Embracer здійснила кілька подібних придбань, причому Gearbox стала останнім доповненням у їхній реорганізації.

Відгуки