Call of Duty: Black Ops Gulf вийде цього року від компанії Treyarch

Більшість гравців по всьому світу очікують від Call of Duty цього року більшого, ніж належить. Цього року вже відбудеться реліз нової гри під назвою Call of Duty: Black Ops Gulf, в якому буде нова графіка, механіка гри, новий склад, нова зброя, нові техніки, нові місії і все це в одній грі. Нижче ви дізнаєтесь докладніше.

літак

Якого року вийде нова частина Call of Duty: Black Ops Gulf?

У мережі з'явилися перші подробиці про однокористувальну кампанію наступної гри витік від листопада 2023 Call of Duty: Black Ops Gulf War від Treyarch. Гра Call of Duty 2024 року нібито повністю повторюватиме місії з відкритим світом з Modern Warfare 3. Гра повинна була вийти в 2023 році, але через неуспішність перенесли на 2024 рік і Реліз здійсниться в жовтні.

Зима та військові

Мультіплеер

  • Повернено карти З попередньої частини Call of Duty. Windows Central говорить про те, що буде карта грінт і з першої Black Ops і WMD з другої частини. Багато гравців дізнаються про склад карти до дати релізу.
  • Присутність режиму Зомбі буде з поділом на матчі. У ньому ви будете боротися у відкритому світі та пошуком ресурсів у режимі WMZ.

Insider Gaming говорить про відкритий світ

В місті

За останніми даними Insider Gaming повідомляє, що Call of Duty 2024 включатиме одиночну кампанію з відкритим світом. Сюжетним режимом займається Raven Software, а за мультиплеєр відповідає Treyarch. Кампанія Modern Warfare 3 вже експериментувала з рівнями відкритого світу, але цей крок отримав здебільшого негативну реакцію як із боку фанатів, так і з боку критиків.

Багато гравців стверджували, що так звані бойові місії — це, по суті, матчі у зоні воєнних дій зі штучним інтелектом, а інші називали кампанію найгіршої у серії. У тому ж звіті однокористувацький досвід гри описується як щось ближче до Far Cry, ніж до Modern Warfare 3, але при цьому зазначається, що деякі лінійні місії все ж таки будуть включені.

Новий склад і старий із гри Black Ops

У військовій формі

Також повідомляється, що в комплект увійде система швидкого переміщення, а також склад персонажів Black Ops, таких як Адлер. Хоча серія ніколи не відрізнялася затяжним поодиноким проходженням, тривалість сюжетної кампанії 2024 залишається незрозумілою.

Реакція гравців у соціальних мережах

Реакція соціальних мереж на цей слух була неоднозначною. Деякі фанати з оптимізмом поставилися до можливості отримати повністю оригінальну одиночну кампанію у відкритому світі, інші ж поставилися до цього з великим сумнівом.

Відгуки