Травми, трансфери та майбутнє у Барселоні

Неймар у футбольній формі

Неймар минулого літа перейшов до Аль-Хіляля за нечувані 100 млн євро. Але за кілька місяців він отримав жахливу травму коліна і вибув до кінця сезону. За цей час він зіграв п'ять матчів, провів на полі 386 хвилин, забив гол та віддав три гольові передачі. Наразі кожен матч кришталевого бразильця коштує ще кілька мільйонів євро. Але це неповні розрахунки.

Не варто забувати, що Неймар отримує величезну зарплату у розмірі 160 млн за сезон, а також безліч бонусів, наприклад, за перемоги команди (80 000 євро), причому не має значення, чи бере участь сам бразилець у поєдинку чи ні. Тобто ви можете сміливо множити первісну вартість матчу на два або навіть на три та побачити, що це не найвигідніша інвестиція. Було б логічно, якщо керівництво спробує позбутися бразильця. Хоча навряд чи вони засмутяться.

За інформацією всебічних ресурсів, Неймар попросить саудівський клуб відпустити його до Барселони на правах оренди. Минулого літа Барселона намагалася оформити повернення нападника, випрошуючи його оренду у спочатку у ПСЖ, а потім і в Аль-Хіляля. Але тоді саудівська команда відмовилася відпускати мільйонного новачка у безкоштовну оренду. Тепер же, після провального сезону, їхня думка могла й помінятися.

Поки що жодних переговорів не було навіть між самим гравцем та Барселоною, але в Саудівській Аравії активно обговорюють можливі трансфери бразильця, а Барселона у свою чергу шукає лівого нападника, який дозволить Ламіну Ямалу відпочивати частіше. Технічно Неймар підходить для цієї ролі. Проте джерело зазначає, що шанси залишаються мізерними.

Відгуки