В історії КХЛ було досягнуто вражаючих перемог, які стали справжніми розгромами!

Все частіше на просторах хокейного льоду можна побачити великі розгроми великих команд за різних обставин. У нашій статті ви дізнаєтеся про найбільші розгромні рахунки, які вразили більшістю фанатів і справді було видовищно.

трофей

ЦСКА - Слован

табло

На вершині нашого рейтингу знаходиться поєдинок ЦСКА зі Слованом, що розгорнулося 11 лютого 2015 року в рамках регулярного чемпіонату КХЛ. На арені ЦСКА, оплот столиці, привітав братиславський "Слован". З самого початку зустрічі ЦСКА випромінював упевненість, і лише за шість хвилин гри на табло з'явилася переконлива перевага господарів поля – 3:0. Згодом ЦСКА продовжив натиск, що завершився завершенням першого періоду з приголомшливими шістьма голами на свою користь. У другій строфі вони забили ще дві шайби, а в третьому періоді до їхнього рахунку додалися ще чотири голи. Підсумковий рахунок матчу становив 12:0 на користь ЦСКА, що стало найбільшою перемогою в анналах історії КХЛ.

Команди

У цій виставі помітно виділялася майстерність Ігоря Григоренка та Олександра Радулова. Варто зазначити, що підсумковий рахунок міг бути ще більш приголомшливим, адже хокеїсти ЦСКА завдали по воротах суперника шквал із 40 кидків.

огляд матчу

Авангард - Ак Барс

Хокеїсти

Друге місце посідає протистояння «Авангарду» та «Ак Барса», зустріч, знята у чвертьфіналі першого розіграшу Кубка Гагаріна в сезоні 2008–2009 років. Ця гра мала особливу ауру, оскільки розгром відбувся не в ході звичайного чемпіонату, а в обстановці плей-офф. Ак Барс був рішучий у своїй рішучості і прагнув завоювати перший в історії Кубок Гагаріна. "Авангард", витіснивши в попередньому турі чинного чемпіона Росії "Салават Юлаєв", увійшов у це протистояння з перевагою в серії 2-1. Однак після завершення першого періоду сумніви щодо долі «Авангарду» розвіялися. «Ак Барс» розгорнув нещадний тиск, забивши приголомшливі шість голів, а до кінця гри набравши ще п'ять, пропустивши у відповідь лише один м'яч. Ця поразка стала найбільш односторонньою в історії «Авангарду» в КХЛ. "Ак Барс" вийшов у фінал, де здобув перемогу над "Локомотивом", забезпечивши собі перший в історії Кубок Гагаріна.

огляд матчу

СКА - Борис

Ворота та гравці

Третє місце у нашому рейтингу посідає поєдинок СКА з «Барисом», епізод, знятий у регулярному сезоні КХЛ 2016–2017 років. Казахстанська команда підійшла до цього матчу з переможною серією із п'яти ігор. Проте всього за 4 хвилини 20 секунд гри команда гостей поступилася трьом голам, внаслідок чого рахунок став жахливим 5:0 на користь «Бариса». Пролунала зміна воріт: Хенрік Карлссон прийняв на себе роль мантії, проте ця заміна не змогла зупинити атакуючий натиск «Бариса». Ще дві шайби потрапили у сітку у другому та третьому періодах. У підсумку Євген Дадонов оформив хет-трик, який завершився гучною перемогою СКА із рахунком 9:0. Цей тріумф став найрезультативнішим для СКА у лізі та ознаменував їхню п'ятнадцяту перемогу поспіль у сезоні 2016–2017. Цього сезону пітерська дружина тріумфально завершила свій шлях, завоювавши другий в історії Кубок Гагаріна, а «Барис» поступився у півфіналі Східній конференції іншому фіналісту турніру — магнітогірському «Металургу».