Топ-5 найтитулованіших Європи з великими досягненнями для своїх клубів

У цій статті ви дізнаєтесь про Європейські клубні команди, які взяли найбільше титулів від загальних європейських до регіональних. Статистика та кількість кубків ви дізнаєтеся трохи нижче.

Усі досягнення футболу

5-е місце Бенфіка - 87 титулів

Виграли турнір

На п'ятому місці розпорядився португальський клуб Бенфіка. За 114 років Бенфіка команда примудрилася виграти 87 трофеїв це 36 чемпіонських, 29 кубків по 7 кубків Ліги та суперкубків країни, а також 3 євро нагороди 2 кубки європейських чемпіонів та малі Кубок світу. Не дивно, що між Порту та Бенфікою постійно виникає суперечки: хто кращий? З одного боку виграв менше нагород, але серед них є значніші, а Бенфіка попереду за кількістю досягнень.

4-е місце Селтік - 142 титули

Перемога кубка

Популярні кельти започаткували свій клуб 131 рік тому. Відмінна 87 року і до цього дня клубом керували всього 23 тренери, де Челсі нервово курить осторонь. Майже всі з них мали успіх і принесли клубу за весь час 142 трофеї. Селтік 49 разів ставав чемпіоном Шотландії, 38 разів виграв кубок. Однак із міжнародних трофеїв у зелених лише один Кубок європейських чемпіонів з огляду на те, що у Селтіка лише один конкурент упродовж усієї історії, то не дивно якщо саме кельти в найближчому майбутньому стануть найтрофейнішим клубом Європи.

3-е місце Реал Мадрид - 143 титули

Перемога команд

Дивно, але Реал Мадрид за загальною кількістю трофеїв посідає лише третє місце. Витрачати багато слів про королівський клуб не доводиться. Один із найуспішніших багатих та популярних клубів світу за свою багату історію завоював величезну кількість трофеїв та сердець шанувальників. У будь-якому куточку світу ви знайдете фанатів Реала, а сам клуб із кожним роком продовжує радувати медалями своїх шанувальників.

Усього на рахунку цілих 143 трофеї. Давайте пройдемося за ними: 33 чемпіонства, 19 кубків, 10 суперкубків, 1 кубок Ліги та 23 регіональних чемпіонати, що стосується міжнародних трофеїв, то Реалу немає неймовірних 13 років чемпіонів, а також 2 кубки УЄФА, 4 суперкубки УЄ міжконтинентальний кубок, 3 клубні чемпіонату світу. Як вам така колекція, але це не межа.

2-е місце Барселона - 177 титулів.

Кубки Барселони

Більш ніж клуб це офіційний слоган Барселони. З моменту її заснування, групи швейцарських британських, іспанських та каталівських футболістів у 1899 році і це справді так з народження команди вона стала символом не лише самого міста, а й усієї та Каталонії. Каталонці завжди грали у гарний футбол, чим швидко залучили велику кількість уболівальників. У Команді були дуже складні часи за диктатора Франка, фаворитом якого був Реал, але проблеми залишилися в минулому, а Барса знаходиться на другому місці в Європі.

За кількістю титулів є 177 штук. Найважливіше з них 25 чемпіонатів, 30 кубків, 13 суперкубків. Як же не згадати чемпіонів світу, Барселона продовжать вигравати величезну кількість трофеїв навіть цього сезону.

1-е місце Рейнджерс - 208 титулів

Підняття кубка над головою

Рейнджерс – абсолютний чемпіон. Унікальна команда яку в 1872 році заснували чотири молоді шотландці і вони уявити не могли: у що виллється їхня ідея створити футбольну команду. З роками поліцаї лише популярніші та успішніші. Рейнджерс - перший клуб, який став чемпіоном країни понад 50 разів і виграв 100 значущих трофеїв, проте це лише половина з них. Всього у синіх 28 трофеїв головні з них 54 чемпіонства, 33 кубки, 27 кубків Ліги з міжнародних Рейнджерс лише один кубок володарів кубків, але незважаючи на це сині впевнені лідирують у списку найтрофейніших клубів Європи з огляду на те, що в команді знову запанувала фінансова стабільність очікувати лише на покращення цього рекорду.