«Шефілд» зіграв найяскравіший матч у Росії. Забив навіть Сичов!

Після гри з «Торпедо» інтерес до англійців вщух. Гра з «Чертаново» викликала помітно менше ажіотажу, при цьому все ж таки зібрала повні трибуни. "Шефілд" програв обидва матчі із загальним рахунком 0:12 і навіть капітан команди Мет Роні на прес-конференції перед грою з КФ був у похмурому настрої.

Чим ближче підходив час до гри, тим жвавішою ставала атмосфера. Якщо перші дві зустрічі «Шефілд» зіграв у Москві, то цього разу на гру з пітерським клубом уболівальникам довелося їхати до Раменського, на стадіон «Сатурн», де однойменна команда раніше запалювала в РПЛ.

Головний тренер КФ Микита Ковальчук на прес-конференції пообіцяв: гра за будь-якої погоди збере більше глядачів, ніж ігри казанського «Рубіна». Смілива заява при тому, що 27 числа в Москві зранку зарядив дощ, який до початку зустрічі не хотів припинятися, а в першому таймі перетворився на справжню зливу.

Але за ажіотажем у зоні для фотографій на вході стадіону стало зрозуміло – на гру прийде стільки ж людей, скільки було на стадіоні ім. Едуарда Стрєльцова на початку турне. Тоді на «Шефілд» прийшло подивитись 5 тисяч глядачів, і англійці захоплювалися фанатами. Уболівальники аматорського клубу виступили не менш яскраво.

За 20 хвилин до початку зустрічі вони зарядили дуже відому кричалку, а під час гри по черзі перерахували всіх членів команди КФ – спочатку гравців, а потім тренерський штаб.

Якщо через мокре поле та м'яч у перші хвилини гравці більше послизнулися, то після закінчення дощу сумбур у діях гравців припинився. У перші 40 хвилин КФ виглядав помітно краще: організовував атаки та рідко підпускав британців до своїх воріт. Але до початку другого тайму «Шефілд» зрівняв ситуацію і став загрожувати голкіперу Артему Філатову.

«Ми не граємо на натуральних газонах, нам було складно підлаштуватись, але це не виправдовує той факт, що ми не забили величезну кількість небезпечних моментів і це реалії нашої команди. У нас все є, а реалізації немає», - зазначив після матчу головний тренер КФ. Небезпечні удари команди у першому таймі відбивали штанги, а у другому – дії голкіпера англійців 19-річного Джеймі Інгрема. Ще у грі з «Торпедо» хлопець відбив кілька добрих ударів, а з КФ видав перформанс: врятував команду в парі небезпечних атак та відбив пенальті. На договір у команді дивізіону четвертого в Англії він уже напрацював.

19-річний Джемі Інгрем відбиває пенальті у грі з КФ
— Nikita Mogilev (@Nikitos_M) 28 червня 2019

Головний момент вечора – це гол «Шефілда». На 76-й хвилині суддя вказав на крапку, до м'яча підійшов Роні та відправив м'яч у сітку. Радість англійців була така, ніби вони виграли зустріч: Роні пробіг все поле і вирушив до лави, де вся команда зібралася у велике коло і стрибала від щастя. Рахунок на той момент став рівним – 1:1.

Шеффілд забиває перший м'яч у Росії! Мет Роні реалізує пенальті

Після гри хавбек із посмішками роздавав інтерв'ю. У коментарі PPS він зазначив, що якщо клуб РПЛ запропонує йому контракт, він із задоволенням його розгляне, проте він все ж таки занадто старий для цього. Роні сьогодні 35 років.

«Чи пропущу пару пінтів пива на честь гола? Ми дуже втомилися після цієї гри. Буде лише відновлення, жодного алкоголю. Відпочиватимемо і готуватимемося до суботнього матчу (з «Козанкою» — PPS)», — сказав футболіст після гри.

Радість перервав Сичов. КФ перед грою посилився екс-форвардом збірної Росії та Ковальчук пообіцяв, що ветеран свої 15-20 хвилин отримає. Сичов у першому таймі подякував фанатам за підтримку, вийшов на поле у ​​другому та активно приступив до атаки на англійські ворота. У підсумку він зіграє більше півгодини, не реалізує кілька моментів, але все ж таки досягне свого на 80-й хвилині, коли найкрасивішим ударом вразить ворота Інгрема.

КФ довів за підсумком справу до перемоги, але після фінального свистка залишилися задоволені обидві сторони. Гравці вишикувалися для спільного фото, поспілкувалися та подякували вболівальникам та обмінялися футболками.

«Чи вдалося сьогодні зібрати вболівальників більше, ніж казанський «Рубін»? - Запитую я у Ковальчука після матчу. «Цілком точно», — каже він. У красивій історії зустрічі повністю аматорської та напіваматорської команди поставлено крапку, яка цілком може перетворитися на інший знак. «Шефілд» вже зазначив, що готовий повернутися до Росії наступного року, а також прийняти гостей у себе. І, здається, може прокласти дорогу для інших клубів світу. Чому б не перетворити подібні історії на щорічний формат, бо умови для цього є все. Головне – знайти бажаючих.