40 матчів поспіль не програє "Ліверпуль" в АПЛ, у четвер він здолав "Вулверхемптон" (2:1)

У четвер червоні здобули непросту перемогу, в гостях вони здолали «Вулверхемптон» з рахунком 2:1. Переможний м'яч Роберто Фірміно зміг забити лише на 84-й хвилині. Ліверпуль продовжує впевнено лідирувати в чемпіонаті Англії. У 23 матчах він здобув 22 перемоги, одного разу зігравши внічию, і, маючи одну гру в запасі, випереджає Манчестер Сіті на 16 (!) очок.

Безпрограшна серія команди Юргена Клоппа у Прем'єр-лізі складає 40 зустрічей (35 перемог та 5 нічиїх). Під час неї «Ліверпуль» встановив найвище досягнення АПЛ: протягом 38 матчів (тривалість одного повного сезону) набрано 104 очки. Остання поразка була 3 січня минулого року в гостях від "Манчестер Сіті" (1:2). Воно залишається єдиним за 61 гру у двох останніх чемпіонатах.

Якщо червоним вдасться дати наступний ювілей (довести безпрограшну серію до 50 зустрічей), вони встановлять абсолютний рекорд Прем'єр-ліги. Поки що найдовше не програвав «Арсенал» – 49 матчів поспіль (36 перемог та 13 нічиїх). Ця суперсерія стартувала в передостанній грі чемпіонату-2002/03 з домашнього розгрому "Саутгемптона" (6:1), а завершилася 24 жовтня 2004 гостьовою поразкою від "Манчестер Юнайтед" (0:2). Під час неї «Каноніри» видали ще одне найвище досягнення: вони досі залишаються єдиним клубом, якому вдалося жодного разу не програти протягом одного сезону АПЛ (26 перемог та 12 нічиїх у чемпіонаті-2003/04).

Ліверпулю залишилося виграти 5 найближчих матчів, щоб оновити ще один рекорд Прем'єр-ліги. Після єдиної нічиєї цього сезону (1:1 у гостях з «Манчестер Юнайтед» 20 жовтня) вони здобули 14 перемог поспіль. Найвище досягнення належить «Манчестер Сіті»-2017/18 (18).

Одну свою серію вчора червоні таки перервали. Вони не пропускали в АПЛ сім матчів поспіль (725 хвилин) з 4 грудня минулого року, коли у домашньому дербі розгромили "Евертон" з рахунком 5:2.