Топ-10 найбільших та найвідоміших баскетболістів в історії

Зазвичай, коли говорять про топ-10 найкращих баскетболістів в історії, мається на увазі, що в більшості випадків будуть перелічені наступні імена. Звичайно, порядок їхньої згадки може змінюватися, але зазвичай це саме ці гравці. Однак кожна людина має свій власний рейтинг, і для багатьох людей у ​​ньому можуть бути інші імена.

баскетбол

Наприклад, Аллен Айверсон часто згадується і заслуговує на згадку. У таких випадках вибір залежить від того, за якими критеріями ви оцінюєте та порівнюєте гравців. Наприклад, деякі можуть сказати, що Шакіл О'Ніл — найкращий в історії через його фізичну силу, а інші можуть назвати Білла Расселла найкращим через його 11 чемпіонських титулів. У результаті все зводиться до світогляду та суб'єктивного погляду на історію цього спорту. Пишіть свої варіанти у коментарях, ставте лайки та підписуйтесь. Почнемо з десятого місця.

Топ 10 Тім Данкан

Тім Данкан

Найкращий важкий форвард в історії. За свою кар'єру Данкан п'ять разів ставав чемпіоном НБА, тричі отримував звання MVP фіналів та двічі ставав MVP регулярного чемпіонату.

Він також був членом Залу слави і грав разом із такими легендами, як Девід Робінсон, Тоні Паркер, Ману Джинобілі та Кавай Леонард. Данкан посідає 15-е місце у списку найкращих снайперів регулярного сезону та 6-е місце серед найкращих снайперів плей-офф. Він також займає 8-е місце в історії з ефективності та 9-е місце за кількістю сезонів.

Топ 9 Вілт Чемберлен

Топ 9

Людина, яка набрала 100 очок в одній грі. У Чемберлена були вражаючі статистичні досягнення, включаючи сезон із середньою результативністю в 50 очок за матч та сезон, у якому він набирав у середньому 27 підбирань.

Він вісім разів ставав найкращим бомбардиром регулярного чемпіонату і 11 разів лідирував з підборів. Чемберлен посідає 7-е місце у списку найкращих снайперів та 2-е місце за середньою кількістю забитих очок у регулярному сезоні. Він був неймовірним атлетом і заслужено вважається одним із найкращих в історії.

Топ 8 Білл Рассел

Топ 8

Найбільший переможець історії. Рассел провів 13 сезонів у лізі і лише двічі не став чемпіоном. Він був сучасником Вілта Чемберлена і поступався йому лише в одній серії плей-офф. Рассел 11 разів ставав MVP фіналів і п'ять разів був визнаний найціннішим гравцем ліги.

Він також лідирував за показником підбирань та встановив рекорди за кількістю підбирань у грі фінальної серії (40), що йому вдалося двічі. Його талантом була оборона та підбирання, і хоча його атакуючий арсенал був обмежений, він заслужено посідає восьме місце у даному рейтингу.

Топ 7 Шакіл О'Ніл

Топ 7

Шакіл О'Ніл, можливо, найдомінуючий гравець усіх часів. Він займає четверте місце в історії за показником рейтингу ефективності як у регулярному чемпіонаті, так і в плей-офф. Шакіл О'Ніл займає восьме місце за сумою очок за кар'єру і входить до топ-10 за сумою блок-шотів та до топ-20 за сумою підбирань.

У праймі своєї кар'єри його практично неможливо було зупинити, і єдиний гравець, який максимально ускладнював його гру, це Хакім Олаювон. Шакіл О'Ніл чотири рази ставав чемпіоном і три рази був названий найціннішим гравцем у фіналах НБА, а також один раз отримав нагороду найціннішого гравця регулярного чемпіонату. Всі ці досягнення дозволяють розташувати його на сьомому місці у даному рейтингу.

Топ 6 Меджік Джонсон

Топ 6

Меджік Джонсон, один із найбільших захисників усіх часів. У суперечках про найбільшого гравця, що розігрує всіх часів, зазвичай згадуються чотири імені: Ісайя Томас, Джон Стоктон, Стефен Каррі і сам Меджік Джонсон. Кожен з них визначав позицію того, хто розігрує у своєму унікальному стилі, але мало хто може засумніватися в тому, що Меджік Джонсон з великим відривом лідирує в цій категорії.

Він став легендою баскетболу завдяки трьом титулам чемпіона НБА, п'ять разів ставав чемпіоном у фіналах та двічі був названий найціннішим гравцем регулярного чемпіонату. Вже свого першого сезону йому вдалося стати чемпіоном Національної баскетбольної асоціації. Меджику Джонсону довелося виступати з великими гравцями, але саме він був двигуном команди «Showtime» Лейкерс, приводячи їх п'ять разів до чемпіонського титулу.

Якщо вам цікавий футбол баскетбол та інші види спорту, рекомендую ставити на БК Мостбет

Топ 5 Ларрі Берд

Топ 5

Можливо, він не був визначним атлетом, але на майданчику вмів робити абсолютно все. Його показники за кар'єру підтверджують його багатогранність. Ларрі Берд виграв три титули чемпіона НБА, двічі ставав чемпіоном у фіналах, тричі зізнавався найціннішим гравцем регулярного чемпіонату. Він також мав сезон з реалізацією кидків на рівні 50-40-90, що означає 50 відсотків влучень із гри, 40 відсотків влучень через дугу та 90 відсотків влучань із лінії штрафних.

Все це було досягнуто до того, як кидки за три очки стали загальновизнаним стандартом. Ім'я Берда рідко зустрічається у різних рейтингах, але це відбувається через те, що він провів лише 13 сезонів у лізі. Ларрі Берд був різнобічним гравцем, однаково добре йому вдавалося набирати очки, збирати підбирання та здійснювати результативні передачі, а також грати в обороні. Тому він вважається одним із найбільших гравців усіх часів.

Топ 4 Кобі Брайант

Топ 4

Кобі Брайант, легенда "Лос-Анджелес Лейкерс". Для когось Кобі переоцінений гравець, тоді як інші вважають, що його дуже недооцінюють. Я абсолютно не згоден із тими, хто вважає його недооціненим. Якщо подивитися на його статистику та досягнення, то можна з упевненістю сказати, що він заслужив своє місце в історії. Кобі Брайант має п'ять титулів чемпіона, два звання MVP фіналів і одне звання найціннішого гравця регулярного чемпіонату.

Він розташовується на четвертому місці у списку найкращих снайперів і на десятому місці за середнім показником забитих очок у плей-офф. Кобі є єдиним гравцем в історії, хто забивав 600 очок у плей-офф цілих три сезони поспіль. Лише двом гравцям в історії вдалося досягти позначки 30 тисяч очок і 6000 результативних передач за кар'єру: Леброну Джеймсу та самому Кобі Брайанту. Кобі також мав репутацію гравця з великою кількістю кидків та низьким відсотком реалізації, проте це неправильне уявлення про нього. Як у регулярному чемпіонаті, так і в плей-офф він кидав з точністю 45 відсотків.

Топ 3 Карім Абдул-Джаббар

Топ 3

На третьому місці знаходиться Карім Абдул-Джаббар, лідер за набраними очками за всю історію НБА. Він ставав чемпіоном шість разів, двічі зізнавався найціннішим гравцем у фіналах. Крім того, шість разів йому вдалося здобути нагороду найціннішому гравцю регулярного чемпіонату. Він також є виконавцем найвідомішого кидка в історії - "скай-хук", завдяки якому Каріма практично неможливо було зупинити.

Але що робить Каріма Абдул-Джаббара по-справжньому особливим і дозволяє впевнено поставити його на третє місце у цьому рейтингу, це його стабільність. У коледжі він став триразовим чемпіоном Національної баскетбольної асоціації, провів 20 сезонів, у 19 з яких стаючи учасником матчу всіх зірок, і у 17 із них набирав понад 20 очок за матч. Карім чотири рази був лідером ліги з блок-шотів і двічі ставав найкращим скорером сезону.

Топ 2 Леброн Джеймс

Топ 2

Леброн Джеймс єдиний активний гравець у рейтингу якщо відкинути той факт, що Леброн є нашим сучасникам і об'єктивно оцінювати його кар'єрні досягнення, то неминуче можна дійти висновку, що він дійсно заслужив своє місце в трійці кращих. Він чотири рази ставав чемпіоном NBA і щоразу зізнаючись найціннішим гравцем фіналів чотири рази він за отримував нагороду mvp регулярного чемпіонату до фіналів н.б.

Гей він доходив цілих десять разів Леброн Джеймс розташовується на другому і третьому місці за показником рейтингу ефективності в регулярному чемпіонаті та плей-офф відповідно лише на десятій частині одиниці відстаючи від лідера він посідає третє місце у списку найкращих снайперів в історії. Леброн йде третім і четвертим за середнім показником забитих очок у регулярному чемпіонаті та плей-офф відповідно все це виглядає досить вражаюче враховуючи що Леброн ніколи не вважав себе в першу чергу скоро ram за свою кар'єру він набрав майже 10000 результативних передач і розташовується на восьмому місці у У списку найкращих асистентів в історії головний аргумент проти Леброн це його 6 поразок фінальних серіях.

Топ 1 Майкл Джордан

Топ 1 у світі

Більшість уболівальників визнають найкращим в історії саме його гравця який переміг у всіх шести фіналах у яких брав участь у кожному з них зізнаваючись найціннішим гравцем саме angel є найкращим швидким в історії та підтверджують цей 10 титулів найрезультативнішого гравця сезону а також перше місце в історії за середнім показником забитих очок за матч.

До того ж Джордан 5 разів ставав і у вигляді регулярного чемпіонату дев'ять разів його обирали до кращої оборонної п'ятірки три рази він був лідером ліги з перехопленням.

Одного разу визнавався найкращим гравцем оборонного плану і двічі перемагав на слемданк контесті вікенду всіх зірок, але щоб перерахувати всі його рекорди та досягнення не вистачить і годинникового відео все це ще раз підтверджує, що майкл джордан є найкращим баскетболістом в історії.  

Відгуки