Олександр Звєрєв постав перед судом у Берліні за звинуваченням у домашньому насильстві

Олександр Звєрєв

31 травня увага тенісної громадськості була прикута до суду в Берліні, де проходив гучна дія проти відомого німецького спортсмена. Олександра Звєрєва. Олімпійського чемпіона звинувачують у домашньому насильстві щодо його колишньої подруги Бренди Патеа.

Звинувачення стосуються конфлікту, який імовірно стався між ними у травні 2020 року. Патеа стверджує, що в процесі сварки Звєрєв жорстоко притис її до стіни і почав душити. Звєрєв категорично заперечує будь-які правопорушення та заподіяння фізичної шкоди своєму колишньому партнеру.

У вступних заявах адвокат Звєрєва Альфред Дірлламм намагався дискредитувати свідчення Патеї, зображуючи її як людину, яка прагне слави, фінансової вигоди та уваги в соціальних мережах. Захист також просив суд проводити розгляд за замкненими дверима, щоб захистити власне життя Звєрєва та його маленької доньки.

Цей випадок має своє коріння в подіях того року. У липні 2023 року з'ясувалося, що Патеа, минуле дівчисько Звєрєва і мати його дитини, висунула звинувачення у фізичному насильстві проти спортсмена. Тоді прокуратура Німеччини зробила кроки щодо порушення кримінальної справи проти Звєрєва. Внаслідок цього берлінський суд наклав на спортсмена штраф у розмірі 450 тисяч євро. Однак Звєрєв із радістю погодився з пропозицією своїм правом спростувати покарання, що призвело до великого на весь зал суду.

Поки відбуваються судові розгляди, Звєрєв перебуває у Франції та бере участь у турнірі French Open 2024 року. Його присутність у залі суду у Берліні не є обов'язковою на час судового процесу.

Відгуки