Важливі деталі та критика Assassin's Creed Shadows: нові карти, герої та ціни в магазині

Ubisoft представила Assassin's Creed Shadows, де синобі-ассасин та самурай подорожують феодальною Японією. Карта можна порівняти з Єгиптом однієї з серії ігор від компанії. Синобі використовує гак, а самурай – вогнепальна зброя. Персонажі облаштовують притулок, відкривають спорядження та наймають союзників. Геймплей адаптується до зміни сезонів. Докладніше ви дізнаєтеся в нашій статті нижче і про ймовірні ціни.

Ubisoft представляє Assassin's Creed Shadows

Ubisoft офіційно представила Assassin's Creed Shadows. Гра розповість про синобі-ассасин і могутній самурай, що подорожують феодальною Японією.

Велика карта феодальної Японії

Розмір карти порівняємо з Єгиптом із Assassin's Creed Origins. Для переміщення та битв у персонажів будуть свої прийоми. Наприклад, синобі використовує гак, а в арсеналі самурая є вогнепальний стрілець.

Будівля з Японії

Притулок, що настроюється, і союзники

Їм обом належить облаштовувати притулок, де відкривається спорядження та наймаються союзники. Вони допоможуть адаптуватися під різні ситуації, на кшталт зміни пір року. Якщо влітку можна сховатись у ставку, то взимку він замерзне і тому ніяк не допоможе. Погодься, опис геймплею звучить реально. Але навіть вона не захистила гру від масової критики.

Спірні вибори персонажів

Комусь не сподобалося, що героєм самураєм виступає чорношкірий персонаж, хоча це Ясуке реально існував воїн на службі Оди Нобунага.

Меч, одяг, герой

Стиль Самурая

Критика цін та підписки

Другим приводом для обурення стала ціна, аналогічна Зоряні війни. Злочинці. Базова гра коштує 70 доларів, але можна доплатити та отримати ранній доступ із сезонною перепусткою. Ubisoft явно заманює гравців своєю передплатою, тому що її оформити набагато вигідніше, ніж купувати гру. Assassin's Creed Shadows планується вихід 15 листопада на ПК та консолях.

Чекаєте на випуск гри Assassin's Creed Shadows?
Так
0%
Не дуже
0%

Відгуки