Ubisoft скасували нову The Division

Людина з автоматом

Компанія Ubisoft вирішила зупинити розробку довгоочікуваного безкоштовного шутера Tom CL The Division: Heartland. Причина цього кроку студії полягає у її стратегічній орієнтації на більш нагальні пріоритети. Зокрема, Ubisoft прагне направити свої ресурси на підтримку XDefiant та створення нового контенту для Rainbow Six Siege. Прагнучи раціоналізувати операції та оптимізувати розподіл ресурсів, компанія проводить реструктуризацію команди, щоб скоротити витрати та зосередити зусилля на ключових ігрових проектах.

Таким чином, релізів тепер поменшає, але якість їх має стати на порядок кращою. Теоретично The Division: Heartland анонсували ще в 2021 році, їй займалася компанія Redstorm Entertainment. Проте розробка тривала недовго, гру відклали, а її реліз на минулий фінансовий рік так і не відбувся. Незважаючи на те, що минулого місяця Том Хендерсон, який помиляється досить рідко, обнадіяв геймерів, повідомивши, що з грою все добре і розробка її триває, це наводить на думку, нібито рішення скасувати новий The Division Ubisoft ухвалили буквально нещодавно.

Подібне рішення Ubisoft не є новинкою. Минулого року компанія також закрила три не анонсовані проекти, включаючи Таємничий Project та Morals Phenix Ry 2, на які розробники мали великі плани.

Відгуки