Rockstar Games призначили дату виходу GTA VI восени 2025 року

Всі гравці з усього куточку світу очікують на вихід легендарної гри, яку очікують у новому розділі від Rockstar Games. Rockstar Games підтвердила, що GTA 6 вийде восени 2025 року. Після багатьох чуток про затримки, цей анонс викликав емоції захоплення серед фанатів. Розробники продовжують розширювати межі світу відкритих ігор, і фанати не можуть дочекатися, щоб поринути у новий розділ.

Обкладинка нової ГТА 6

Анонс GTA 6 Grand Theft Auto VI

З моменту першого анонсу GTA 6 в Інтернеті ходили численні чутки про можливі затримки та можливість того, що гра не буде випущена в 2025 році. Проте Rockstar Games нещодавно надала офіційне оновлення, пропонуючи точніше вікно випуску GTA VI. . Випуск довгоочікуваної гри заплановано на осінь 2025 року, а саме у період із вересня по листопад.

Ажіотаж навколо GTA 6

GTA 6 викликала неймовірний ажіотаж серед геймерів у всьому світі. Її перший трейлер, випущений раніше, вже зібрав приголомшливі 190 мільйонів переглядів, що є свідченням величезного очікування гри. Попередня частина серії, GTA 5, досягла безпрецедентного успіху: було продано рекордні 200 мільйонів копій.

Версія виходу гри GTA 6 для ПК

На даний момент офіційного оголошення про версію GTA 6 для ПК не було. Шанувальники та ентузіасти з нетерпінням чекають на підтвердження про доступність гри на платформі ПК. Однак варто відзначити, що Rockstar Games оголосила, що GTA 6 стане ексклюзивом для консолі, що посилює очікування та бажаність майбутньої гри. Франшиза GTA зміцнила свої позиції однією з найвпливовіших та найпопулярніших ігрових серій у галузі. Кожна нова частина приносить нову хвилю азарту та інновацій, розширюючи межі ігор із відкритим світом. GTA 6 вже не за горами, і фанати з нетерпінням чекають на наступний розділ захоплюючого світу, створений Rockstar Games.

Чекаєте на вихід нової частини ГТА?
Так
100%
Не дуже
0%

Відгуки