Коли вийде гра-перегонка Test Drive Unlimited Solar Crown на ПК?

Культова частина автоперегонів Test Drive повертається цієї осені з новою частиною Unlimited Solar Crown. Розробка гри була гладкою, але після кількох переносів Nacon і KT Racing готові до релізу. Процес відеоігри розгортається у Гонконгу з новими дорогами та перешкодами. У нашій статті ви дізнаєтесь докладніше про дату релізу та нові проекти компанії.

Відеогра

Повернення культової серії Test Drive

Колись культова серія автоперегонів Test Drive продовжує боротися за увагу гравців. Вже цієї осені нам варто чекати на нову її частину з підзаголовком Unlimited Solar Crown. Далеко не все у розробці гри складалося гладко.

Переноси та реліз Test Drive Unlimited Solar Crown

Після численних затримок Nacon та KT Racing нарешті дали зелене світло випуску своєї довгоочікуваної гоночної гри з відкритим світом. Тепер гравці можуть з нетерпінням чекати на дослідження вулиць Гонконгу. У грі представлена ​​велика мережа доріг Гонконгу завдовжки 550 км, відтворена в масштабі 1:1 з використанням власного ігрового двигуна. Це обіцяє гравцям захоплюючий досвід, коли вони переміщаються хаотичним міським потоком і унікальними пам'ятками. Команда розробників зіткнулася з численними невдачами, що наголосило на складності переведення реального міста у віртуальне середовище.

Відеогра

Особливості ігрового світу

нас чекає не просто можливість вивчити міський ландшафт з хмарочосами та ілюмінацією, а й природу на околицях міста, а також можливість зрозуміти, за який реальний час можна подолати всі ці відстані. Обіцяний нам ще у 2020 році Test Drive Unlimited Solar Crown буде у продажу з 12 вересня цього року на PS5, Xbox Series та, звичайно, ПК.

Машина БМВ

Ситуація у конкурентів із Playground Games

На консолях вже відкрилися передзамовлення, а згідно зі сторінкою гри в Steam, у гонці плануються російські субтитри. А в цей час у їх основних конкурентів з Playground Games, чия Forza Horizon зараз лідирує в жанрі гонок у відкритому світі, теж не все спокійно.

Нові проекти від Maverick Games

На початку 2023 року у спільноті розробників ігор відбулося значне зрушення. Творці-ветерани, зокрема відомий креативний директор Майк Браун, залишили свої існуючі студії та заснували Maverick Games. Ця нова незалежна студія швидко викликала ажіотаж у галузі, що було наголошено на укладанні видавничої угоди з Amazon Games. Дебютний проект Maverick Games - це амбітна гра ААА-класу з відкритим світом, що поєднує механіку водіння з глибокою та емоційною розповіддю. Веде оповідання відомий письменник Джеймі Бріттен, відомий у роботі над серіалом «Молокососи». Його участь свідчить про прагнення Maverick Games до розробки складних персонажів і примушує задуматися оповідань. Індустрія та фанати з нетерпінням чекають більш детальної інформації про цей проект. Maverick Games, підтримувана Amazon Games, може перевизначити досвід відкритого світу, заснований на розповіді.

Відгуки