Хокейний клуб «Автомобіліст» уклав довгі контракти із п'ятьма молодими талантами

Емблема

Хокейний клуб «Автомобіліст» швидко зробив кроки, щоб забезпечити довгострокове майбутнє п'яти найбільшим молодим талантам зі своєї юнацької команди. Єкатеринбурзька команда уклала нові дворічні контракти з квінтетом гравців — голкіперами Микитою Новоселовим та Антоном Зюзіним, захисниками Михайлом Голубєвим та Костянтином Тороповим, а також нападником Юхимом Білих.

Усі п'ятеро досягли значних успіхів у минулому сезоні, виступаючи за дочірню компанію «Автомобіліста» у МХЛ (Малій хокейній лізі), «Автомобіліст».

  • НовосіловПриголомшливий голкіпер міцно зарекомендував себе як безперечний номер один у команді, зігравши 37 матчів і показавши винятковий показник сейвів 93,39%. 20-річний футболіст також вперше спробував хокей серед дорослих, зігравши пару матчів у ВХЛ (Вища хокейна ліга) за фарм-клуб "Автомобіліста" "Гірник-УГМК".
  • Його колега-воротар Антон Зюзін також вражав серед гравців «Авто», зафіксувавши відсоток кидків 92,66% за 23 матчі. Послідовні виступи молодого бомбардира наголосили на його зростаючій репутації в організації.
  • В обороні шайби Михайло Голубєв и Костянтин Торопов зіграли ключові ролі у молодіжній команді «Авто». Голубєв, гравець синього катання, набрав вражаючі 13 очок, включаючи єдиний гол у своїх 57 іграх. Тим часом Торопов у 48 матчах набрав 12 очок (порівну між голами та передачами), продемонструвавши свої двосторонні здібності.
  • Очолив атаку Юхим Білих. Талановитий форвард провів дуже результативну кампанію, набравши 34 (11+23) очки у 44 матчах. Його динамічна гра міцно закріпила за ним статус одного із найяскравіших молодих гравців МХЛ.

Рішення «Автомобіліста» укласти з цим квінтетом гравців нові багаторічні контракти наголошує на прихильності клубу до розвитку вітчизняних талантів. Організація явно інвестує у довгострокове майбутнє Новосьолова, Зюзіна, Голубєва, Торопова та Білих, надаючи їм платформу для продовження свого прогресу та, зрештою, просування майбутніх можливостей на рівні КХЛ.

Відгуки