У футбольному клубі «Локомотив» прокоментували можливість укладання контракту з Георгієм Джікієм

Клуб Росії Локомотив

Голова ради директорів «Локомотива» Юрій Нагорний прямо заявив, що клуб не має наміру підписувати Георгія Джикию, центрального захисника та капітана московського «Спартака», про звільнення якого було офіційно оголошено сьогодні, 18 травня.

Георгій Джикия, якому 30 років, перейшов до «Спартака» з пермського «Амкара» у грудні 2016 року та дебютував за московську команду 9 квітня 2017 року в Уфі. За час перебування у «Спартаку» він зіграв 214 матчів у всіх змаганнях, забивши п'ять голів та віддавши одинадцять результативних передач.

«Багато хто не знає, що ми не давали згоди на укладання контракту з Георгієм Джикою» — дає слова Нагорних

Цього сезону Джикия зіграв в одинадцяти матчах у всіх змаганнях, проте не забив жодного гола і не віддав результативних передач. За даними Transfermarkt, його ринкова вартість оцінюється в 5 мільйонів євро.

Хоча незрозуміло, чому «Локомотив» відмовився підписувати Джикию, ця подія знаменує собою суттєву зміну в кар'єрі гравця. Будучи капітаном «Спартака», Джикия був ключовою фігурою в обороні команди та лідерстві на полі. Його відхід зі «Спартака» відкриває нові можливості для його майбутнього, і буде цікаво подивитися, який клуб він перейде наступного разу.

Відгуки