Хуліганські вболівальники футболу, які роблять матч напруженим

У цій статті ви дізнаєтесь про найжорсткіших фанів в історії футболу. Саме вони роблять футбол напруженим. Дізнайтеся про найхуліганськіші клуби світу.

Англія

На початку 70-х років в Англії почало розвиватися футбольне хуліганство. Вболіваючи за свою команду вболівальники не проти піти на все. Бійка поза футбольним полем для них є нормою. Бійка як варіант показати своє невдоволення іншій команді. На даний момент англійських клубів хулігани не найагресивніша, як вважають інші країни за репутацією.

Дружня атмосфера вболівальників

Туреччина

Туреччина є однією з тих країн, у яких турки об'єднуються проти Всесвітнього опонента і одне неправильне висловлювання чи рух з боку ворога, як пристрасть у футболі розжарюється. Вони дуже агресивні, але можуть бути і доброзичливими. Через те, що фанатів переповнюють емоції, вони готові взяти участь у бійці.

Фанати Туреччини

Франція

Французькі фанати дуже люблять футбол, але суперництво між фанатами відбуваються у різних клубах у самій Франції, ніж під час збірних міжнародних ігор. Але з упевненістю про угруповання французькі можна сказати одне, що порушники спокою можуть опинитися у бійці, щоб захистити свою честь міста.

запалив факел футбол

Польща

На сьогоднішній день найбільш агресивними фанатами є польські хулігани. Вони бійки не обходяться без ножів та інших зброї.

"Слід зазначити, що поляки завезли до Франції суперугруповання, щоб створити внутрішні битви з різними клубами", - повідомив Томас Гравгор.

Вболівальники Польщі відрізняються протиріччям та відсутністю моральних обмежень.

Фанати розгорнули прапор Польщі

Росія

Культура російських хуліганів не терпить необхідного враження. Російські фанати, які довго дивляться за футболом, вони намагаються не пити, займаються тілом і нагадують військове формування. Але і як в інших країнах Достатньо однієї, щоб дружній футбол перетворився на бойове шоу.

Росія фанати велика кількість

Ірландія

Виявилося що ірландці холоднокровні до англійців настільки сильно, що вони роблять все навпаки, Так що, коли англійці б'ються, ірландські фанати відзначають, що вони готові спілкуватися по-дружньому, Не проти повеселитися і випити. Безперечно, на ірландському футболі найбільше вболівальників на ЧЄ вони співають і співають практично всі матчі, але незважаючи на це у них дружня атмосфера.

Вболівальники Ірландії

Хорватія

У ситуаціях Хорватію слід брати до уваги як фанати хуліганських клубу на чемпіонатах Світу. Вони бувають дружні, а буває навпаки. В основному вони люблять попити пива прямо за трибунами футболу і провести весело час.

Дівчина тримає прапор

Такий топ вийшов хуліганських уболівальників. Практично у всіх клубах країн світу є свої жорсткі хулігани, але такі країни в нашому топі жорсткіші за інші.

Ви завжди можете робити ставки у БК краще на свою улюблену команду у футболі, а також отримувати за це бонуси натиснувши сюди.

Поділіться в коментарі про своїх хуліганських клубів у вашій країні.

Відгуки