Фанати Меллстроя бігали по полю під час фіналу Ліги чемпіонів за завдання 30 мільйонів рублів

На недавньому фіналі Ліги чемпіонів вибухнули справжні героїчні моменти вболівальників. Група відданих шанувальників білоруського стримеру Mellstroy вибігла на поле, спричинивши шок у гравців та глядачів. Один із фанатів встиг зробити селфі з Джудом Беллінгемом. Усі вони носили майки з логотипом Mellstroy, показуючи свою відданість блогеру. Нижче ви дізнаєтесь докладніше.

Мелбуд Андрій Бурім

Фанати Мелбуду влаштували хаос на фіналі Ліги чемпіонів

Днями на великому футбольному матчі були справжні баталії. Зважаючи на все, група відданих шанувальників популярного білоруського стримеру Mellstroy просто не змогла встояти перед спокусою порадувати свого кумира і заробити велику суму грошей. Як тільки гра почалася, кілька з них раптово вибігли на поле, на превеликий шок гравців і натовпу.

Футбольний матч Ліги Чемпіонів

Зрозуміло, охорона стадіону швидко прибула та затримала недбайливих фанатів. Але не раніше, ніж одному з них вдалося зробити швидке селфі з Джудом Беллінгемом, коли він пробігав повз нього. Кожен із уболівальників був одягнений у майку, на якій гордо красувався логотип «Мелбуду» — явний знак їхньої відданості інтернет-знаменитості.

Хто такий Мелбуд?

Як бачите, «Меллбуд» — це інтернет гучна людина, яка скрізь зустрічається на просторах соціальних мереж у вигляді кумедних роликів. Він надзвичайно популярний білоруський блогер та стрімер, справжнє ім'я якого – Андрій Бурим. Завдяки своїй стрімерській діяльності він познайомився з багатьма знаменитостями, включаючи відомого репера Моргенштерна. За кілька місяців до цього він дав своїм послідовникам досить незвичайну обіцянку — 30 мільйонів російських рублів (близько 400 тисяч доларів) тому, хто вибіжить на поле під час фіналу Ліги чемпіонів та приверне до нього увагу всього світу.

Мелбуд і Моргенштерн у Туреччині

Нові завдання Мелбуду

Але на цьому трюки "Мелбуду" не закінчилися. Він також закликав своїх шанувальників записати відео, на якому політик публічно вимовляє його ім'я. Перша людина, яка це зробить, буде винагороджена крутими 2 мільйонами доларів. І справді, коли президент Литви подякував Меллбуду на прохання молодого фаната, блогер, як і очікувалося, відмовився платити. В іншому випадку, простий житель, який запустив кульку з його фотографією на висоту понад 5000 метрів, отримав 1 мільйон рублів прямо на вулицях Москви.

Відгуки