Реліз ігор, які вийдуть незабаром

Настало літо, і завжди хочеться пограти у щось нове. Розробники студій днями роблять гру для своїх фанатів, щоб могли поринути в цікавий сюжет збалансованої фізики. Надаємо Вам ігри, які вийдуть у найближчому майбутньому.

Ворота Балдура III

Довгоочікувана гра третьої частини серії, перебуваючи осторонь Bioware до Larian. Гра хочуть реалізувати на версії правил Dungeon and Dragons і додавши нову історію. Розробляється компанією Larian Studios, вона буде схожа на Diablo 4, яка вийде цього року. На всіх гравців чекає історія про товариство і зраду, спосіб вижити і спрага бути лідером.

Виходячи з даних розробників, гра вийде у серпні на Windows, Macbook у 2023 році.

Battle Mix

Нова гра в жанрі аркади/стратегії, знаходиться тільки в процесі розробки. Вразить більшість гравців своїм дизайном гармат та реалістичною фізикою. Розробляється в 3Д режимі, що і надає крутості гри. Якщо ви вважаєте за краще подумати головою, то гра саме для вас, оскільки багато залежить від вашого ходу за певний час. У грі буде присутній PvP режим, де гравці можуть поборотися один з одним за топ у рейтингу. Також фанатів Battle Mix чекають багато шапок, проходження босів, виконання досягнень і щоденні бонуси.

Розробка картки для гри

Гармати до гри Battle MIx

Гра вийде на всіх торгових майданчиках Windows і Mac OS планується в 2023 році. Так само, згодом і на мобільних пристроях.

Червонопад

Був звичайний день, поки місто Редфолл зазнало облоги легіону вампірів, які закрили сонце і відокремили острів від світу. Вибравши персонажа з ростера, гравцям належить зв'язатися в команду вампірів і прати все погане на своєму шляху. Гра вийде у стилі Борденленс та Left 4.

Гра вийде на ПК та Xbox у 2023 році.

Людина-павук Marvel 2

Продовження легендарної гри від Insomniac Games. Нещодавно розробники спалили дату виходу гри та планується вийти гра восени 2023 року.

Планується вийти на PS5.

Алан Уейк 2

Страшно-класна гра Alan Wake 2 у стилі хорору на виживання, триматиме гравця на напружено до кінця сюжету. Більше 10 років з'явитися на майданчиках продовження гри, багато фанатів змушували розробників роками.

За словами розробників гра вийде у 2023 році для PS5, ПК та Xbox.

Armored Core 6: Fires of Rubicon

Компанія FromSoftware незабаром зробить ще одну гру в стилі хутра-серіалу. Гра дає можливість гравцям керувати бойовим механоїдом. Слід зазначити, що її зроблять як PvP з налаштуванням механіки робота. За цією грою відомо мало, але вийде у класній.

Планується вийти на ПК, PS4, PS5 та Xbox у 2023 році.

Assassin's Creed Mirage

Лінійка гри, яку кожен третій знає від Ubisoft - Assassin Creed. Наступна Assassin's Creed Mirage, бойовик з відкритим світом, таємниче ховаючись, паркур і вбивства, як і в попередніх серіях ігор.

Планується вийти на ПК, PS4, PS5 та Xbox у 2023 році.

STALKER 2: Heart of Chornobyl

Куди ж без славетного шутера від першої особи з відкритим світом, як не сталкер. За даними розробників гри, вони хочуть зробити схему штучного інтелекту, що допоможе в зоні відчуження жити своїм життям, що дозволить гравцеві бути готовим, тому що підбиратимуться непередбачені ситуації та оточення гравця.

Гра вийде на Windows та Xbox у 2023 році.

Diablo 4

Diablo 4 - продовження трьох частин діабло. Події в 4 частини продовжують історію Diablo 3. Фанатів чекає 5-ть класів, нової системи талантів і навичок, велика кількість монстрів, здібностей та предметів. Також нас чекає PvP режим, підземелля та інше.

Гра вийде на Windows, PS5, Xbox Series X у 2023 році.

Crysis 4

Чудово доповнює наші ігри. Екшен від однієї особи зі змістом шутера у стилі тактичної гри від майстрів Crytek. Нова механіки гри, доповнена сучасними двигунами, чекає на гравців.

Вийде гра на PC, PS 5 та Xbox у 2023 році.

Естакада 2

Любите гонки з бездоріжжя? Тоді ця гра для вас. Продовження гри з реалістичною фізикою у якій 37 транспортних засобів, 31 траса, 5 типів місцевості та кілька режимів, включаючи «кар'єру».

Гра вийде PC, PS5, XSX у 2023 році

Полий лицар: Silksong

Гра стає популярнішою з роками. Її анонсували ще в 2019 році і до сьогодні немає дати офіційного релізу, але в процесі розробки. Ідеальна фізика та геймплей чекає гравців. Події Hollow Knight відбуваються в королівстві комах, а ми граємо за маленького лицаря.

Гра вийде 2023 року, але це не точна інформація.

 

Відгуки