Найкращі бійці у світі змішаних єдиноборств ММА та UFC

Бійці багато тренуються, щоб показати свою майстерність в октагоні. Вони демонструють свою підготовленість на ділі. У цій статті ви дізнаєтеся нижче про найкращих бійців.

Триматися за сітку

Генрі Сехудо

У октагоні

Боєць UFC у легкій ваговій категорії. Неодноразово був переможцем на олімпіаді з боротьби. Крім того, що він може легко переводити на канвас, він також володів добре стійкою і ударами по супернику.

Один із найкращих боїв: Генрі Сехудо проти Алджимейн Стерлінга

Жорж Сен-Пер

Всіми знайомий боєць Жорж Сен-Пер у своїй ваговій категорії виявився найкращим бійцем за даними mass media. Захищав свій пояс упродовж 5 років у середній вазі, але тепер він колишній чемпіон UFC.

Найкращі моменти бійця UFC Жоржа Сен-Пера

Валентина Шевченко

На показі ЮФС

Чемпіонка світу 11 разів була виду мистецтва, як муай-тай. Вона має назву «Киргизька куля». Боєць у легкій ваговій категорії UFC. Займає почесне місце у тайському боксі за весь час у такому виді спорту.

Найкращі моменти Валентини у світі UFC

Аманда Нуніс

Сильна чемпіонка UFC, яка одночасно змогла утримувати два чемпіонські титули в UFC і так, їй були цікаві одностатеві стосунки з дівчатами. У неї дуже сильний відпрацьований удар, агресивна поведінка у клітці, і дуже технічно виконує будь-які захоплення.

Найкоротший нокаут чемпіонки UFC

Жозе Алду

Стоїть із поясом у руці

Легендарний боєць та чемпіон UFC, який захистив сім разів свій пояс у легкій вазі та займав перше місце в організації P4P. Має в наявності чорний пояс по Джіу-джитсу. Також на обличчі є шрам від падіння на гриль барбекю.

Добірка найкращих фінішів від Жозе Алду

Федір Ємельяненко

Пластик на носі

Відомий боєць Федір Омеляненко провів свої найкращі змішані бої незважаючи на вагову категорію та виявився  найкращим бійцем за версією мас-медіа. Показував себе добре на Pride FS. Не надто з'являвся в октагоні UFC, але має і там перемоги над сімома чемпіонами.

Найкращі бої Федора Омеляненка «Останнього Імператора»

Хабіб Нурмагомедов

З чемпіонським поясом з ММА

Отримане звання «Орел», він вважається одним із найкращих бійців у світі. Він був як у стійці гарний, так і переводив на канвас суперника. Найчастіше брав на задушливі прийоми. На його рахунку 8 нокаутів та 10 сабмішном.

Найкращі закінчення боїв Хабіба Нурмагомедова

Відгуки